Slike SIGMA Керамичка столна ламба хс8471
Slike SIGMA Керамичка столна ламба хс8471

SIGMA Керамичка столна ламба хс8471

АНАНАС ШОП
499 ДЕНЗаштеда 79 ДЕН
420ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Керамика
Висина: 28цм Грло Е14 Максимум 40w

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Тип на производ
Столни ламби
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
LH7PXCIP23

EAN /   код

EAN /   код
8605062008418
499 ДЕНЗаштеда 79 ДЕН
420ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Керамика
Висина: 28цм Грло Е14 Максимум 40w

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Тип на производ
Столни ламби
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
LH7PXCIP23

EAN /   код

EAN /   код
8605062008418
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.