Slike SIGMA Керамички држач за салфетки – куќарки
Slike SIGMA Керамички држач за салфетки – куќарки

SIGMA Керамички држач за салфетки – куќарки

АНАНАС ШОП
119ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Керамика; Димензија: 10х5х7цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Тип на производ
Држачи за салфетки
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
8MJGX3MVPV

EAN /   код

EAN /   код
8605062008890
119ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Керамика; Димензија: 10х5х7цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Тип на производ
Држачи за салфетки
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
8MJGX3MVPV

EAN /   код

EAN /   код
8605062008890

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.