Slike SIGMA Керамички сад со прибор сет 5/1 куќарки
Slike SIGMA Керамички сад со прибор сет 5/1 куќарки

SIGMA Керамички сад со прибор сет 5/1 куќарки

АНАНАС ШОП
299 ДЕНЗаштеда 49 ДЕН
250ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Керамика; Димензија: 9х9х21цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Тип на производ
Контејнери за зачини
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
SJFOXWA8IA

EAN /   код

EAN /   код
8605062008913
299 ДЕНЗаштеда 49 ДЕН
250ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Керамика; Димензија: 9х9х21цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Тип на производ
Контејнери за зачини
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
SJFOXWA8IA

EAN /   код

EAN /   код
8605062008913

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.