Selected image for SIGMA Сет иноксна лажички мали 6/1 пл-17010 (класични)

SIGMA Сет иноксна лажички мали 6/1 пл-17010 (класични)

AНАНАС ШОП
189 ДЕНЗаштеда 29 ДЕН
160ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сребрена

Опис на производот

Материјал: Инокс; Должина: 11цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Тип на производ
Лажици
Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
OIJGXKFVTA

EAN /   код

EAN /   код
8605005845490
189 ДЕНЗаштеда 29 ДЕН
160ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Материјал: Инокс; Должина: 11цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Тип на производ
Лажици
Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
OIJGXKFVTA

EAN /   код

EAN /   код
8605005845490
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.