Slike SIGMA Силиконска четка хс47-05
Slike SIGMA Силиконска четка хс47-05

SIGMA Силиконска четка хс47-05

АНАНАС ШОП
92 ДЕНЗаштеда 12 ДЕН
80ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Силикон; Должина: 20цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
SQJGXW2CG7

EAN /   код

EAN /   код
8605005833954
92 ДЕНЗаштеда 12 ДЕН
80ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Силикон; Должина: 20цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
SQJGXW2CG7

EAN /   код

EAN /   код
8605005833954

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.