Slike SIGMA Силиконска фаќалка хс-фт210-9
Slike SIGMA Силиконска фаќалка хс-фт210-9

SIGMA Силиконска фаќалка хс-фт210-9

АНАНАС ШОП
229ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Инокс/силикон; Должина: 23цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
SRJGXJ6N1X

EAN /   код

EAN /   код
8605008564408
229ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Инокс/силикон; Должина: 23цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
SRJGXJ6N1X

EAN /   код

EAN /   код
8605008564408

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.