Slike SIGMA Силиконски калап пралине хс-сц331
Slike SIGMA Силиконски калап пралине хс-сц331

SIGMA Силиконски калап пралине хс-сц331

АНАНАС ШОП
94 ДЕНЗаштеда 14 ДЕН
80ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Светло кафеава

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Димензија: 21х11х1.5цм
Состав: силикон

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава
Големина
21х11цм

Ананас ID

Шифра на производот
5PN0O1YL0F

EAN /   код

EAN /   код
8605005895525
94 ДЕНЗаштеда 14 ДЕН
80ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Димензија: 21х11х1.5цм
Состав: силикон

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава
Големина
21х11цм

Ананас ID

Шифра на производот
5PN0O1YL0F

EAN /   код

EAN /   код
8605005895525
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.