Selected image for Сијалица - Led 5w 350lm Hy/led/c38/5w/e14/4000k Свеќа Hyundai

Сијалица - Led 5w 350lm Hy/led/c38/5w/e14/4000k Свеќа Hyundai

BDS Electronic
70ДЕН

Опис на производот

ЛЕД СИЈАЛИЦА 5W 350lm HY/LED/C38/5W/E14/4000K

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.09 kg

Карактеристики

Моќ на светилка
5 W

Ананас ID

Шифра на производот
29TJ8FSV87

EAN /   код

EAN /   код
ANAHGZ2DQH
70ДЕН

Опис на производот

ЛЕД СИЈАЛИЦА 5W 350lm HY/LED/C38/5W/E14/4000K

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.09 kg

Карактеристики

Моќ на светилка
5 W

Ананас ID

Шифра на производот
29TJ8FSV87

EAN /   код

EAN /   код
ANAHGZ2DQH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.