Slike SILICON POWER Екстерен хард диск 4TB, PHD, Armor A60, црн
Ново
Slike SILICON POWER Екстерен хард диск 4TB, PHD, Armor A60, црн
Ново

SILICON POWER Екстерен хард диск 4TB, PHD, Armor A60, црн

АНАНАС ШОП
6.599 ДЕНЗаштеда 669 ДЕН
5.930ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Екстерен хард хиск HDD SILICON POWER 4TB, PHD, Armor A60, црн

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
T89ZOYCKUF

EAN /   код

EAN /   код
AN5PY1O3HU
6.599 ДЕНЗаштеда 669 ДЕН
5.930ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Екстерен хард хиск HDD SILICON POWER 4TB, PHD, Armor A60, црн

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
T89ZOYCKUF

EAN /   код

EAN /   код
AN5PY1O3HU
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.