Slike SILICON POWER Мемориска картичка mSD Card 16GB
Ново
Slike SILICON POWER Мемориска картичка mSD Card 16GB
Ново

SILICON POWER Мемориска картичка mSD Card 16GB

АНАНАС ШОП
280 ДЕНЗаштеда 30 ДЕН
250ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Мемориска картичка SILICON POWER mSD Card
16GB,TF_SDHC C10,
R/W: up to 40/10 MB/s,
ECC function,
Отпорна на удари/вода/x-rays

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
VS8ZOBI8PJ

EAN /   код

EAN /   код
ANUNY1OVFY
280 ДЕНЗаштеда 30 ДЕН
250ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Мемориска картичка SILICON POWER mSD Card
16GB,TF_SDHC C10,
R/W: up to 40/10 MB/s,
ECC function,
Отпорна на удари/вода/x-rays

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
VS8ZOBI8PJ

EAN /   код

EAN /   код
ANUNY1OVFY
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.