Slike SILICON POWER RAM Меморија NB 8GB DDR4 3200MHz
Ново
Slike SILICON POWER RAM Меморија NB 8GB DDR4 3200MHz
Ново

SILICON POWER RAM Меморија NB 8GB DDR4 3200MHz

АНАНАС ШОП
1.590 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
1.390ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

RAM Меморија NB SILICON POWER
8GB DDR4 3200MHz

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
IT8ZOUQ8VT

EAN /   код

EAN /   код
ANAPY1OTGX
1.590 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
1.390ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

RAM Меморија NB SILICON POWER
8GB DDR4 3200MHz

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
IT8ZOUQ8VT

EAN /   код

EAN /   код
ANAPY1OTGX
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.