Slike SILICON POWER RAM Меморија NB DDR5-4800, SODIMM, 16GBx1
Ново
Slike SILICON POWER RAM Меморија NB DDR5-4800, SODIMM, 16GBx1
Ново

SILICON POWER RAM Меморија NB DDR5-4800, SODIMM, 16GBx1

АНАНАС ШОП
3.990 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

RAM Меморија NB SILICON POWER DDR5-4800, CL40, SODIMM, 16GBx1, (2Gx8 SR)

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
449ZOFGR26

EAN /   код

EAN /   код
ANKPY1OVLN
3.990 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

RAM Меморија NB SILICON POWER DDR5-4800, CL40, SODIMM, 16GBx1, (2Gx8 SR)

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
449ZOFGR26

EAN /   код

EAN /   код
ANKPY1OVLN
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.