Slike SILICON POWER RAM Меморија PC 8GB DDR4 3200MHz
Ново
Slike SILICON POWER RAM Меморија PC 8GB DDR4 3200MHz
Ново

SILICON POWER RAM Меморија PC 8GB DDR4 3200MHz

АНАНАС ШОП
1.350ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

RAM Меморија PC SILICON POWER
8GB DDR4 3200MHz

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
R19ZOQV4T2

EAN /   код

EAN /   код
ANPPY1OMCO
1.350ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

RAM Меморија PC SILICON POWER
8GB DDR4 3200MHz

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
R19ZOQV4T2

EAN /   код

EAN /   код
ANPPY1OMCO
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.