Slike SILICON POWER RAM Меморија PC DDR5-4800, UDIMM, 16GBx1
Slike SILICON POWER RAM Меморија PC DDR5-4800, UDIMM, 16GBx1

SILICON POWER RAM Меморија PC DDR5-4800, UDIMM, 16GBx1

АНАНАС ШОП
3.990 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

RAM Меморија PC SILICON POWER DDR5-4800, CL40, UDIMM, 16GBx1, (2Gx8 SR)

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
O69ZOAQ6Z1

EAN /   код

EAN /   код
AN4QY1OIWS
3.990 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

RAM Меморија PC SILICON POWER DDR5-4800, CL40, UDIMM, 16GBx1, (2Gx8 SR)

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
O69ZOAQ6Z1

EAN /   код

EAN /   код
AN4QY1OIWS
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.