Slike SILICON POWER RAM Меморија PC XPOWER Turbine 16GB 3200Hz DDR4 UDIMM, CL16
Ново
Slike SILICON POWER RAM Меморија PC XPOWER Turbine 16GB 3200Hz DDR4 UDIMM, CL16
Ново

SILICON POWER RAM Меморија PC XPOWER Turbine 16GB 3200Hz DDR4 UDIMM, CL16

АНАНАС ШОП
3.490 ДЕНЗаштеда 1.400 ДЕН
2.090ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

RAM Меморија PC SILICON POWER XPOWER Turbine 1
6GB 3200Hz DDR4 Gaming UDIMM, CL16

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
VW8ZOIIKMF

EAN /   код

EAN /   код
ANZPY1OEQQ
3.490 ДЕНЗаштеда 1.400 ДЕН
2.090ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

RAM Меморија PC SILICON POWER XPOWER Turbine 1
6GB 3200Hz DDR4 Gaming UDIMM, CL16

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
VW8ZOIIKMF

EAN /   код

EAN /   код
ANZPY1OEQQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.