Slike SILICON POWER SSD Диск A55 1TB 3D TLC NAND, 7mm 2.5", син
Slike SILICON POWER SSD Диск A55 1TB 3D TLC NAND, 7mm 2.5", син

SILICON POWER SSD Диск A55 1TB 3D TLC NAND, 7mm 2.5", син

АНАНАС ШОП
3.990 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

SSD хард диск SSD SILICON POWER A55
1TB 3D TLC NAND, 7mm 2.5" Blue Max 560/530 Mb/s - Full Capacity

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
6Y8ZOD25JP

EAN /   код

EAN /   код
AN8RY1OYLQ
3.990 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

SSD хард диск SSD SILICON POWER A55
1TB 3D TLC NAND, 7mm 2.5" Blue Max 560/530 Mb/s - Full Capacity

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
6Y8ZOD25JP

EAN /   код

EAN /   код
AN8RY1OYLQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.