Slike SILICON POWER SSD Диск M.2 2280 PCIe Gen4x4, NVMe, US70, 1TB
Slike SILICON POWER SSD Диск M.2 2280 PCIe Gen4x4, NVMe, US70, 1TB

SILICON POWER SSD Диск M.2 2280 PCIe Gen4x4, NVMe, US70, 1TB

АНАНАС ШОП
10.999 ДЕНЗаштеда 1.109 ДЕН
9.890ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

SSD хард диск SSD SILICON POWER M.2 2280 PCIe Gen4x4,NVMe, US70,1TB

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
MQ8ZO6TPFD

EAN /   код

EAN /   код
ANCRY1OGC2
10.999 ДЕНЗаштеда 1.109 ДЕН
9.890ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

SSD хард диск SSD SILICON POWER M.2 2280 PCIe Gen4x4,NVMe, US70,1TB

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
MQ8ZO6TPFD

EAN /   код

EAN /   код
ANCRY1OGC2
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.