Slike SILICON POWER SSD Диск M.2 2280 SATA ,A55,512GB, std
Ново
Slike SILICON POWER SSD Диск M.2 2280 SATA ,A55,512GB, std
Ново

SILICON POWER SSD Диск M.2 2280 SATA ,A55,512GB, std

АНАНАС ШОП
2.690 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
2.390ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

SSD хард диск SSD SILICON POWER M.2 2280 SATA, A55, 512GB, std

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
LP8ZOP5UNO

EAN /   код

EAN /   код
ANPQY1O4OO
2.690 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
2.390ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

SSD хард диск SSD SILICON POWER M.2 2280 SATA, A55, 512GB, std

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
LP8ZOP5UNO

EAN /   код

EAN /   код
ANPQY1O4OO
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.