Slike SILICON POWER USB Флеш меморија 128GB UFD 3.0, Blaze B02, црна
Ново
Slike SILICON POWER USB Флеш меморија 128GB UFD 3.0, Blaze B02, црна
Ново

SILICON POWER USB Флеш меморија 128GB UFD 3.0, Blaze B02, црна

АНАНАС ШОП
769 ДЕНЗаштеда 79 ДЕН
690ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

USB Флеш меморија
128GB UFD 3.0,Blaze B02, црн

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
F09ZO267DR

EAN /   код

EAN /   код
ANLOY1OEWD
769 ДЕНЗаштеда 79 ДЕН
690ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

USB Флеш меморија
128GB UFD 3.0,Blaze B02, црн

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
F09ZO267DR

EAN /   код

EAN /   код
ANLOY1OEWD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.