Slike SILICON POWER USB Флеш меморија Ultima U02, 16GB, USB 2.0, црна
Ново
Slike SILICON POWER USB Флеш меморија Ultima U02, 16GB, USB 2.0, црна
Ново

SILICON POWER USB Флеш меморија Ultima U02, 16GB, USB 2.0, црна

АНАНАС ШОП
399 ДЕНЗаштеда 49 ДЕН
350ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

USB Флеш меморија
Ultima U02, 16GB, USB 2.0, црн

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
C29ZOT7AGP

EAN /   код

EAN /   код
AN6OY1OO16
399 ДЕНЗаштеда 49 ДЕН
350ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

USB Флеш меморија
Ultima U02, 16GB, USB 2.0, црн

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
C29ZOT7AGP

EAN /   код

EAN /   код
AN6OY1OO16
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.