Selected image for Шише 650мл ти тп227

Шише 650мл ти тп227

Хомакс
230ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Шише 650мл ти тп227

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.49 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
QIF38W4JUH

EAN /   код

EAN /   код
ANBSIOZRH1
230ДЕН

Опис на производот

Шише 650мл ти тп227

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.49 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
QIF38W4JUH

EAN /   код

EAN /   код
ANBSIOZRH1
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.