Selected image for Шише за сок 250цц с767

Шише за сок 250цц с767

49ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

Шише за сок 250цц с767

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.49 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
3PJ5VB05LE

EAN /   код

EAN /   код
ANEPA1SRN0
49ДЕН

Опис на производот

Шише за сок 250цц с767

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.49 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
3PJ5VB05LE

EAN /   код

EAN /   код
ANEPA1SRN0
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.