Slike Скалпел СТАНЛИ Фатмакс трапезоид 0-10-778 жолто-црн
Slike Скалпел СТАНЛИ Фатмакс трапезоид 0-10-778 жолто-црн

Скалпел СТАНЛИ Фатмакс трапезоид 0-10-778 жолто-црн

SBD
790 ДЕНЗаштеда 79 ДЕН
711ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

• Должина: 180 mm
• Отпорен е на бензин, лак, алкохол, разредувачи
• Отпорност, исто така, на кршење на ножот при виткање
• Бришач на сечила
• Копче за промена на сечилото
• Диспензер за сечило
• Зголемена сила на враќање на сечилото поради стегање на сечилото
• Има меки рачки
• Има брава за складирање на сечилото, која собира до 5 сечила

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
JRAH25ZZ7T

EAN /   код

EAN /   код
3253560107789
790 ДЕНЗаштеда 79 ДЕН
711ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

• Должина: 180 mm
• Отпорен е на бензин, лак, алкохол, разредувачи
• Отпорност, исто така, на кршење на ножот при виткање
• Бришач на сечила
• Копче за промена на сечилото
• Диспензер за сечило
• Зголемена сила на враќање на сечилото поради стегање на сечилото
• Има меки рачки
• Има брава за складирање на сечилото, која собира до 5 сечила

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
JRAH25ZZ7T

EAN /   код

EAN /   код
3253560107789
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.