0 thumbnail image for SKANDIA Женски чизми TUONO BALTICO NERO црни
1 thumbnail image for SKANDIA Женски чизми TUONO BALTICO NERO црни
2 thumbnail image for SKANDIA Женски чизми TUONO BALTICO NERO црни
3 thumbnail image for SKANDIA Женски чизми TUONO BALTICO NERO црни
Selected image for SKANDIA Женски чизми TUONO BALTICO NERO црни
Selected image for SKANDIA Женски чизми TUONO BALTICO NERO црни
Selected image for SKANDIA Женски чизми TUONO BALTICO NERO црни
Selected image for SKANDIA Женски чизми TUONO BALTICO NERO црни

SKANDIA Женски чизми TUONO BALTICO NERO црни

D Sport
6.799 ДЕНЗаштеда 3.399 ДЕН
3.400ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

SKANDIA Женски чизми TUONO BALTICO NERO црни

Спецификации

Бренд
SKANDIA

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Зима
Големина
37

Ананас ID

Шифра на производот
FV7OV5HORZ

EAN /   код

EAN /   код
8600523251549
6.799 ДЕНЗаштеда 3.399 ДЕН
3.400ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

SKANDIA Женски чизми TUONO BALTICO NERO црни

Спецификации

Бренд
SKANDIA

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Зима
Големина
37

Ананас ID

Шифра на производот
FV7OV5HORZ

EAN /   код

EAN /   код
8600523251549
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.