0 thumbnail image for SKECHERS Bobs Squad 3 Star Flight Женски патики црни
1 thumbnail image for SKECHERS Bobs Squad 3 Star Flight Женски патики црни
2 thumbnail image for SKECHERS Bobs Squad 3 Star Flight Женски патики црни
3 thumbnail image for SKECHERS Bobs Squad 3 Star Flight Женски патики црни
4 thumbnail image for SKECHERS Bobs Squad 3 Star Flight Женски патики црни
5 thumbnail image for SKECHERS Bobs Squad 3 Star Flight Женски патики црни
Selected image for SKECHERS Bobs Squad 3 Star Flight Женски патики црни
Selected image for SKECHERS Bobs Squad 3 Star Flight Женски патики црни
Selected image for SKECHERS Bobs Squad 3 Star Flight Женски патики црни
Selected image for SKECHERS Bobs Squad 3 Star Flight Женски патики црни
Selected image for SKECHERS Bobs Squad 3 Star Flight Женски патики црни
Selected image for SKECHERS Bobs Squad 3 Star Flight Женски патики црни

SKECHERS Bobs Squad 3 Star Flight Женски патики црни

D Sport
4.499 ДЕНЗаштеда 675 ДЕН
3.824ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Женски животен стил патики

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна
Сезона
Пролет-Есен
Големина
38,5

Ананас ID

Шифра на производот
QP4OV21RAI

EAN /   код

EAN /   код
195204717509
4.499 ДЕНЗаштеда 675 ДЕН
3.824ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Женски животен стил патики

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна
Сезона
Пролет-Есен
Големина
38,5

Ананас ID

Шифра на производот
QP4OV21RAI

EAN /   код

EAN /   код
195204717509
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.