0 thumbnail image for SKECHERS Детски длабоки патики Мазна улица црна
1 thumbnail image for SKECHERS Детски длабоки патики Мазна улица црна
2 thumbnail image for SKECHERS Детски длабоки патики Мазна улица црна
3 thumbnail image for SKECHERS Детски длабоки патики Мазна улица црна
4 thumbnail image for SKECHERS Детски длабоки патики Мазна улица црна
5 thumbnail image for SKECHERS Детски длабоки патики Мазна улица црна
Selected image for SKECHERS Детски длабоки патики Мазна улица црна
Selected image for SKECHERS Детски длабоки патики Мазна улица црна
Selected image for SKECHERS Детски длабоки патики Мазна улица црна
Selected image for SKECHERS Детски длабоки патики Мазна улица црна
Selected image for SKECHERS Детски длабоки патики Мазна улица црна
Selected image for SKECHERS Детски длабоки патики Мазна улица црна

SKECHERS Детски длабоки патики Мазна улица црна

D Sport
3.299 ДЕНЗаштеда 1.320 ДЕН
1.979ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

SKECHERS Детски длабоки патики Мазна улица црна

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Сезона
Пролет-Есен
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
SMCWFY17U1

EAN /   код

EAN /   код
196989619262
3.299 ДЕНЗаштеда 1.320 ДЕН
1.979ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

SKECHERS Детски длабоки патики Мазна улица црна

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Сезона
Пролет-Есен
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
SMCWFY17U1

EAN /   код

EAN /   код
196989619262
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.