Selected image for SKECHERS Детски машки патики THERMO-FLASH-HEAT-FL Чевли портокалови

SKECHERS Детски машки патики THERMO-FLASH-HEAT-FL Чевли портокалови

D Sport
3.799 ДЕНЗаштеда 380 ДЕН
3.419ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Портокалова

Големина

Опис на производот

• Огнен среден ѓон што апсорбира удари
• Копче за вклучување/исклучување на светлото
• Удобна влошка
• Атлетска мрежа што дише и синтетички горен дел со рамни растечки врвки и ремен за влечење
• Затворање на бравата со ремен со копче за вклучување/исклучување на светло
• Флексибилен влечен ѓон
• Детали за логото на Skechers

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Портокалова
Сезона
Пролет-Лето
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
E6U72437OE

EAN /   код

EAN /   код
196311413889
3.799 ДЕНЗаштеда 380 ДЕН
3.419ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Огнен среден ѓон што апсорбира удари
• Копче за вклучување/исклучување на светлото
• Удобна влошка
• Атлетска мрежа што дише и синтетички горен дел со рамни растечки врвки и ремен за влечење
• Затворање на бравата со ремен со копче за вклучување/исклучување на светло
• Флексибилен влечен ѓон
• Детали за логото на Skechers

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Портокалова
Сезона
Пролет-Лето
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
E6U72437OE

EAN /   код

EAN /   код
196311413889
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.