0 thumbnail image for SKECHERS Детски женски патики GALAXY LIGHTS розеви
1 thumbnail image for SKECHERS Детски женски патики GALAXY LIGHTS розеви
2 thumbnail image for SKECHERS Детски женски патики GALAXY LIGHTS розеви
3 thumbnail image for SKECHERS Детски женски патики GALAXY LIGHTS розеви
4 thumbnail image for SKECHERS Детски женски патики GALAXY LIGHTS розеви
5 thumbnail image for SKECHERS Детски женски патики GALAXY LIGHTS розеви
Selected image for SKECHERS Детски женски патики GALAXY LIGHTS розеви
Selected image for SKECHERS Детски женски патики GALAXY LIGHTS розеви
Selected image for SKECHERS Детски женски патики GALAXY LIGHTS розеви
Selected image for SKECHERS Детски женски патики GALAXY LIGHTS розеви
Selected image for SKECHERS Детски женски патики GALAXY LIGHTS розеви
Selected image for SKECHERS Детски женски патики GALAXY LIGHTS розеви

SKECHERS Детски женски патики GALAXY LIGHTS розеви

D Sport
4.299 ДЕНЗаштеда 1.720 ДЕН
2.579ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

SKECHERS Патики за девојки GALAXY LIGHTS розеви

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
DGJ9FZTZHA

EAN /   код

EAN /   код
196989312910
4.299 ДЕНЗаштеда 1.720 ДЕН
2.579ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

SKECHERS Патики за девојки GALAXY LIGHTS розеви

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
DGJ9FZTZHA

EAN /   код

EAN /   код
196989312910
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.