Selected image for Skechers Girls' UNO LITE патики, розеви

Skechers Girls' UNO LITE патики, розеви

D Sport
2.999 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
2.699ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Skechers Girls' UNO LITE патики, розеви

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
GUZ2UH9S94

EAN /   код

EAN /   код
196989436319
2.999 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
2.699ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Skechers Girls' UNO LITE патики, розеви

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
GUZ2UH9S94

EAN /   код

EAN /   код
196989436319
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.