0 thumbnail image for SKECHERS Машки патики BOUNDER 2.0 морнарица
1 thumbnail image for SKECHERS Машки патики BOUNDER 2.0 морнарица
2 thumbnail image for SKECHERS Машки патики BOUNDER 2.0 морнарица
3 thumbnail image for SKECHERS Машки патики BOUNDER 2.0 морнарица
4 thumbnail image for SKECHERS Машки патики BOUNDER 2.0 морнарица
5 thumbnail image for SKECHERS Машки патики BOUNDER 2.0 морнарица
Selected image for SKECHERS Машки патики BOUNDER 2.0 морнарица
Selected image for SKECHERS Машки патики BOUNDER 2.0 морнарица
Selected image for SKECHERS Машки патики BOUNDER 2.0 морнарица
Selected image for SKECHERS Машки патики BOUNDER 2.0 морнарица
Selected image for SKECHERS Машки патики BOUNDER 2.0 морнарица
Selected image for SKECHERS Машки патики BOUNDER 2.0 морнарица

SKECHERS Машки патики BOUNDER 2.0 морнарица

D Sport
5.999 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
5.099ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

• Квалитетна изработка и материјали
• Модерен дизајн
• Удобност при носење
• Погоден за секојдневна употреба
• Издржлив и долготраен

Машките патики Skechers Bounder 2.0 се врвен избор доколку барате комбинација од стил, удобност и квалитет. Дизајнирани се со посебно внимание на деталите и изработени од квалитетни материјали.

Овие патики комбинираат софистициран изглед со функционалност, обезбедувајќи ви целодневен комфор.

Без разлика дали ги носите за прошетка, тренинг или други активности, тие ќе ви ја пружат поддршката што ви треба.

Skechers Bounder 2.0 е направен да трае и да го одржува својот изглед без разлика колку често го носите. Накратко, овие патики се совршен избор за сите модерни мажи кои сакаат да комбинираат стил и практичност.

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
UKO2UTLE7G

EAN /   код

EAN /   код
196989546032
5.999 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
5.099ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Квалитетна изработка и материјали
• Модерен дизајн
• Удобност при носење
• Погоден за секојдневна употреба
• Издржлив и долготраен

Машките патики Skechers Bounder 2.0 се врвен избор доколку барате комбинација од стил, удобност и квалитет. Дизајнирани се со посебно внимание на деталите и изработени од квалитетни материјали.

Овие патики комбинираат софистициран изглед со функционалност, обезбедувајќи ви целодневен комфор.

Без разлика дали ги носите за прошетка, тренинг или други активности, тие ќе ви ја пружат поддршката што ви треба.

Skechers Bounder 2.0 е направен да трае и да го одржува својот изглед без разлика колку често го носите. Накратко, овие патики се совршен избор за сите модерни мажи кои сакаат да комбинираат стил и практичност.

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
UKO2UTLE7G

EAN /   код

EAN /   код
196989546032
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.