0 thumbnail image for SKECHERS Машки патики MAX PROTECT – LIBERA 237301 црна
1 thumbnail image for SKECHERS Машки патики MAX PROTECT – LIBERA 237301 црна
2 thumbnail image for SKECHERS Машки патики MAX PROTECT – LIBERA 237301 црна
3 thumbnail image for SKECHERS Машки патики MAX PROTECT – LIBERA 237301 црна
4 thumbnail image for SKECHERS Машки патики MAX PROTECT – LIBERA 237301 црна
Selected image for SKECHERS Машки патики MAX PROTECT – LIBERA 237301 црна
Selected image for SKECHERS Машки патики MAX PROTECT – LIBERA 237301 црна
Selected image for SKECHERS Машки патики MAX PROTECT – LIBERA 237301 црна
Selected image for SKECHERS Машки патики MAX PROTECT – LIBERA 237301 црна
Selected image for SKECHERS Машки патики MAX PROTECT – LIBERA 237301 црна

SKECHERS Машки патики MAX PROTECT – LIBERA 237301 црна

D Sport
6.299 ДЕНЗаштеда 1.260 ДЕН
5.039ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

SKECHERS Машки патики MAX PROTECT – LIBERA 237301 црна

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
O3P2UANJ1O

EAN /   код

EAN /   код
195204792964
6.299 ДЕНЗаштеда 1.260 ДЕН
5.039ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

SKECHERS Машки патики MAX PROTECT – LIBERA 237301 црна

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
O3P2UANJ1O

EAN /   код

EAN /   код
195204792964
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.