0 thumbnail image for SKECHERS Машки патики Max Protect жолти
1 thumbnail image for SKECHERS Машки патики Max Protect жолти
2 thumbnail image for SKECHERS Машки патики Max Protect жолти
3 thumbnail image for SKECHERS Машки патики Max Protect жолти
4 thumbnail image for SKECHERS Машки патики Max Protect жолти
Selected image for SKECHERS Машки патики Max Protect жолти
Selected image for SKECHERS Машки патики Max Protect жолти
Selected image for SKECHERS Машки патики Max Protect жолти
Selected image for SKECHERS Машки патики Max Protect жолти
Selected image for SKECHERS Машки патики Max Protect жолти

SKECHERS Машки патики Max Protect жолти

D Sport
7.299 ДЕНЗаштеда 1.095 ДЕН
6.204ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Жолта

Големина

Опис на производот

Машки рамни патики Lifestyle

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Жолта
Сезона
Пролет-Есен
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
6KONVSNH22

EAN /   код

EAN /   код
196311228483
7.299 ДЕНЗаштеда 1.095 ДЕН
6.204ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Машки рамни патики Lifestyle

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Жолта
Сезона
Пролет-Есен
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
6KONVSNH22

EAN /   код

EAN /   код
196311228483
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.