0 thumbnail image for SKECHERS Машки патики Skech-Air Extreme V2 црна боја
1 thumbnail image for SKECHERS Машки патики Skech-Air Extreme V2 црна боја
2 thumbnail image for SKECHERS Машки патики Skech-Air Extreme V2 црна боја
3 thumbnail image for SKECHERS Машки патики Skech-Air Extreme V2 црна боја
4 thumbnail image for SKECHERS Машки патики Skech-Air Extreme V2 црна боја
5 thumbnail image for SKECHERS Машки патики Skech-Air Extreme V2 црна боја
Selected image for SKECHERS Машки патики Skech-Air Extreme V2 црна боја
Selected image for SKECHERS Машки патики Skech-Air Extreme V2 црна боја
Selected image for SKECHERS Машки патики Skech-Air Extreme V2 црна боја
Selected image for SKECHERS Машки патики Skech-Air Extreme V2 црна боја
Selected image for SKECHERS Машки патики Skech-Air Extreme V2 црна боја
Selected image for SKECHERS Машки патики Skech-Air Extreme V2 црна боја

SKECHERS Машки патики Skech-Air Extreme V2 црна боја

D Sport
6.999 ДЕНЗаштеда 2.100 ДЕН
4.899ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Машки рамни патики Lifestyle

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Пролет-Есен
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
TTS2UDBEXT

EAN /   код

EAN /   код
195204675021
6.999 ДЕНЗаштеда 2.100 ДЕН
4.899ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Машки рамни патики Lifestyle

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Пролет-Есен
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
TTS2UDBEXT

EAN /   код

EAN /   код
195204675021
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.