0 thumbnail image for SKECHERS Машки патики TRACK-SCLORIC 52631 маслиново
1 thumbnail image for SKECHERS Машки патики TRACK-SCLORIC 52631 маслиново
2 thumbnail image for SKECHERS Машки патики TRACK-SCLORIC 52631 маслиново
3 thumbnail image for SKECHERS Машки патики TRACK-SCLORIC 52631 маслиново
4 thumbnail image for SKECHERS Машки патики TRACK-SCLORIC 52631 маслиново
5 thumbnail image for SKECHERS Машки патики TRACK-SCLORIC 52631 маслиново
Selected image for SKECHERS Машки патики TRACK-SCLORIC 52631 маслиново
Selected image for SKECHERS Машки патики TRACK-SCLORIC 52631 маслиново
Selected image for SKECHERS Машки патики TRACK-SCLORIC 52631 маслиново
Selected image for SKECHERS Машки патики TRACK-SCLORIC 52631 маслиново
Selected image for SKECHERS Машки патики TRACK-SCLORIC 52631 маслиново
Selected image for SKECHERS Машки патики TRACK-SCLORIC 52631 маслиново

SKECHERS Машки патики TRACK-SCLORIC 52631 маслиново

D Sport
4.299 ДЕНЗаштеда 860 ДЕН
3.439ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Маслинеста

Големина

Опис на производот

• Низок профил за поголема слобода на движење
• Со врвки
• Мрежестиот горен дел
• Поставете зони
• Влошка со Memory Foam
• Лого на SKECHERS
• Состав:
• Горен дел
• Синтетички
• Јован
• Гума

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Маслинеста
Пол
Машки
Големина
41

Ананас ID

Шифра на производот
XNS2U6CSGR

EAN /   код

EAN /   код
192283296802
4.299 ДЕНЗаштеда 860 ДЕН
3.439ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Низок профил за поголема слобода на движење
• Со врвки
• Мрежестиот горен дел
• Поставете зони
• Влошка со Memory Foam
• Лого на SKECHERS
• Состав:
• Горен дел
• Синтетички
• Јован
• Гума

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Маслинеста
Пол
Машки
Големина
41

Ананас ID

Шифра на производот
XNS2U6CSGR

EAN /   код

EAN /   код
192283296802
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.