0 thumbnail image for SKECHERS Машки патики TRACK SCLORIC маслиново
1 thumbnail image for SKECHERS Машки патики TRACK SCLORIC маслиново
2 thumbnail image for SKECHERS Машки патики TRACK SCLORIC маслиново
3 thumbnail image for SKECHERS Машки патики TRACK SCLORIC маслиново
4 thumbnail image for SKECHERS Машки патики TRACK SCLORIC маслиново
5 thumbnail image for SKECHERS Машки патики TRACK SCLORIC маслиново
Selected image for SKECHERS Машки патики TRACK SCLORIC маслиново
Selected image for SKECHERS Машки патики TRACK SCLORIC маслиново
Selected image for SKECHERS Машки патики TRACK SCLORIC маслиново
Selected image for SKECHERS Машки патики TRACK SCLORIC маслиново
Selected image for SKECHERS Машки патики TRACK SCLORIC маслиново
Selected image for SKECHERS Машки патики TRACK SCLORIC маслиново

SKECHERS Машки патики TRACK SCLORIC маслиново

D Sport
4.299 ДЕНЗаштеда 860 ДЕН
3.439ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Маслинеста

Големина

Опис на производот

• Низок профил за поголема слобода на движење
• Со врвки
• Мрежестиот горен дел
• Поставете зони
• Влошка со Memory Foam
• Лого на SKECHERS
• Горен: синтетички
• Ѓон: гума

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Маслинеста
Пол
Машки
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
DSO2UW88O2

EAN /   код

EAN /   код
192283296857
4.299 ДЕНЗаштеда 860 ДЕН
3.439ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Низок профил за поголема слобода на движење
• Со врвки
• Мрежестиот горен дел
• Поставете зони
• Влошка со Memory Foam
• Лого на SKECHERS
• Горен: синтетички
• Ѓон: гума

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Маслинеста
Пол
Машки
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
DSO2UW88O2

EAN /   код

EAN /   код
192283296857
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.