0 thumbnail image for SKECHERS Машки патики UNO - STAND ON AIR окер
1 thumbnail image for SKECHERS Машки патики UNO - STAND ON AIR окер
2 thumbnail image for SKECHERS Машки патики UNO - STAND ON AIR окер
3 thumbnail image for SKECHERS Машки патики UNO - STAND ON AIR окер
4 thumbnail image for SKECHERS Машки патики UNO - STAND ON AIR окер
Selected image for SKECHERS Машки патики UNO - STAND ON AIR окер
Selected image for SKECHERS Машки патики UNO - STAND ON AIR окер
Selected image for SKECHERS Машки патики UNO - STAND ON AIR окер
Selected image for SKECHERS Машки патики UNO - STAND ON AIR окер
Selected image for SKECHERS Машки патики UNO - STAND ON AIR окер

SKECHERS Машки патики UNO - STAND ON AIR окер

D Sport
5.499 ДЕНЗаштеда 1.100 ДЕН
4.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Окер

Големина

Опис на производот

• Модерен дизајн
• Високо ниво на удобност
• Квалитетна изработка
• Издржлив материјал
• Одлична поддршка за стапалата

SKECHERS Sneakers UNO - STAND ON AIR се модерен избор за оние кои сакаат да комбинираат стил и удобност. Патиките се дел од колекцијата Skechers Uno, која е позната по својата иновативност и квалитет.

Без разлика дали ги носите за секојдневни активности или за спортски активности, тие ќе ви дадат стилски изглед.

Една од главните предности на овие патики е високото ниво на удобност. Благодарение на технологијата Stand on Air, тие обезбедуваат исклучително мек и удобен чекор. Вашето стапало ќе биде поддржано за време на целодневната употреба, без да се чувствувате уморни или непријатно.

Квалитетната конструкција е уште една карактеристика што ги издвојува овие патики. Skechers е познат по високиот стандард на квалитет, а овие патики не се исклучок. Изработени од издржлив материјал, тие ќе ви овозможат долготрајна употреба без губење на нивните карактеристики.

SKECHERS Sneakers UNO - STAND ON AIR се модерен избор за оние кои сакаат да комбинираат стил, удобност и квалитет.

Со својот модерен дизајн, високо ниво на удобност, квалитетна изработка, издржлив материјал и одлична поддршка за стапалата, овие патики се идеален избор за секојдневните активности.

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Окер
Пол
Машки
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
LXO72MTHIT

EAN /   код

EAN /   код
196642528948
5.499 ДЕНЗаштеда 1.100 ДЕН
4.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Модерен дизајн
• Високо ниво на удобност
• Квалитетна изработка
• Издржлив материјал
• Одлична поддршка за стапалата

SKECHERS Sneakers UNO - STAND ON AIR се модерен избор за оние кои сакаат да комбинираат стил и удобност. Патиките се дел од колекцијата Skechers Uno, која е позната по својата иновативност и квалитет.

Без разлика дали ги носите за секојдневни активности или за спортски активности, тие ќе ви дадат стилски изглед.

Една од главните предности на овие патики е високото ниво на удобност. Благодарение на технологијата Stand on Air, тие обезбедуваат исклучително мек и удобен чекор. Вашето стапало ќе биде поддржано за време на целодневната употреба, без да се чувствувате уморни или непријатно.

Квалитетната конструкција е уште една карактеристика што ги издвојува овие патики. Skechers е познат по високиот стандард на квалитет, а овие патики не се исклучок. Изработени од издржлив материјал, тие ќе ви овозможат долготрајна употреба без губење на нивните карактеристики.

SKECHERS Sneakers UNO - STAND ON AIR се модерен избор за оние кои сакаат да комбинираат стил, удобност и квалитет.

Со својот модерен дизајн, високо ниво на удобност, квалитетна изработка, издржлив материјал и одлична поддршка за стапалата, овие патики се идеален избор за секојдневните активности.

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Окер
Пол
Машки
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
LXO72MTHIT

EAN /   код

EAN /   код
196642528948
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.