0 thumbnail image for SKECHERS Машки Uno-Timeline патики црни
1 thumbnail image for SKECHERS Машки Uno-Timeline патики црни
2 thumbnail image for SKECHERS Машки Uno-Timeline патики црни
3 thumbnail image for SKECHERS Машки Uno-Timeline патики црни
Selected image for SKECHERS Машки Uno-Timeline патики црни
Selected image for SKECHERS Машки Uno-Timeline патики црни
Selected image for SKECHERS Машки Uno-Timeline патики црни
Selected image for SKECHERS Машки Uno-Timeline патики црни

SKECHERS Машки Uno-Timeline патики црни

D Sport
5.799 ДЕНЗаштеда 1.160 ДЕН
4.639ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

SKECHERS Машки Uno-Timeline патики црни

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Пролет-Лето
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
J7ONVJUVAU

EAN /   код

EAN /   код
194880950705
5.799 ДЕНЗаштеда 1.160 ДЕН
4.639ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

SKECHERS Машки Uno-Timeline патики црни

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Пролет-Лето
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
J7ONVJUVAU

EAN /   код

EAN /   код
194880950705
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.