0 thumbnail image for SKECHERS Патики за девојки Court high бело-сиво
1 thumbnail image for SKECHERS Патики за девојки Court high бело-сиво
2 thumbnail image for SKECHERS Патики за девојки Court high бело-сиво
3 thumbnail image for SKECHERS Патики за девојки Court high бело-сиво
4 thumbnail image for SKECHERS Патики за девојки Court high бело-сиво
Selected image for SKECHERS Патики за девојки Court high бело-сиво
Selected image for SKECHERS Патики за девојки Court high бело-сиво
Selected image for SKECHERS Патики за девојки Court high бело-сиво
Selected image for SKECHERS Патики за девојки Court high бело-сиво
Selected image for SKECHERS Патики за девојки Court high бело-сиво

SKECHERS Патики за девојки Court high бело-сиво

D Sport
4.299 ДЕНЗаштеда 1.720 ДЕН
2.579ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

СКИЧЕРИ Патики за девојки Додворно високо бело-сиво

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
89CWF8C2MH

EAN /   код

EAN /   код
196989552927
4.299 ДЕНЗаштеда 1.720 ДЕН
2.579ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

СКИЧЕРИ Патики за девојки Додворно високо бело-сиво

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
89CWF8C2MH

EAN /   код

EAN /   код
196989552927
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.