0 thumbnail image for SKECHERS Патики за девојки Unicorn Dreams 302311L-Prmt Шарени
1 thumbnail image for SKECHERS Патики за девојки Unicorn Dreams 302311L-Prmt Шарени
2 thumbnail image for SKECHERS Патики за девојки Unicorn Dreams 302311L-Prmt Шарени
3 thumbnail image for SKECHERS Патики за девојки Unicorn Dreams 302311L-Prmt Шарени
4 thumbnail image for SKECHERS Патики за девојки Unicorn Dreams 302311L-Prmt Шарени
5 thumbnail image for SKECHERS Патики за девојки Unicorn Dreams 302311L-Prmt Шарени
Selected image for SKECHERS Патики за девојки Unicorn Dreams 302311L-Prmt Шарени
Selected image for SKECHERS Патики за девојки Unicorn Dreams 302311L-Prmt Шарени
Selected image for SKECHERS Патики за девојки Unicorn Dreams 302311L-Prmt Шарени
Selected image for SKECHERS Патики за девојки Unicorn Dreams 302311L-Prmt Шарени
Selected image for SKECHERS Патики за девојки Unicorn Dreams 302311L-Prmt Шарени
Selected image for SKECHERS Патики за девојки Unicorn Dreams 302311L-Prmt Шарени

SKECHERS Патики за девојки Unicorn Dreams 302311L-Prmt Шарени

D Sport
3.999 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
3.599ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Виолетова

Големина

Опис на производот

Рамни патики за девојчиња во стил на живот

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Виолетова
Сезона
Пролет-Лето
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
OZTPVJP80U

EAN /   код

EAN /   код
195204692530
3.999 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
3.599ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Рамни патики за девојчиња во стил на живот

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Виолетова
Сезона
Пролет-Лето
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
OZTPVJP80U

EAN /   код

EAN /   код
195204692530
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.