0 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња FLEX GLOW BOLT шарени
1 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња FLEX GLOW BOLT шарени
2 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња FLEX GLOW BOLT шарени
3 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња FLEX GLOW BOLT шарени
4 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња FLEX GLOW BOLT шарени
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња FLEX GLOW BOLT шарени
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња FLEX GLOW BOLT шарени
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња FLEX GLOW BOLT шарени
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња FLEX GLOW BOLT шарени
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња FLEX GLOW BOLT шарени

SKECHERS Патики за момчиња FLEX GLOW BOLT шарени

D Sport
3.799ДЕН

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

• Шарени бои кои привлекуваат внимание
• Флексибилен дизајн кој овозможува слободно движење
• Брзо и лесно врзување и затворање на допир
• Висококвалитетни материјали кои обезбедуваат удобност и издржливост
• Рамен ѓон кој обезбедува стабилност и поддршка при одење

SKECHERS патиките за момчиња FLEX GLOW BOLT се шарени патики кои сигурно ќе го привлечат вниманието на вашето момче. Овие патики се дизајнирани имајќи ја предвид флексибилноста, овозможувајќи слободно движење и удобност при целодневна употреба.

Со брзо и лесно затворање со врвки и допир, овие патики се практични и лесни за облекување.

Изработени од висококвалитетни материјали, овие патики обезбедуваат издржливост, што е важно за активните момчиња.

Рамниот ѓон на овие патики обезбедува стабилност и поддршка при одење, што ги прави идеални за секојдневна употреба.

Дополнителна предност на овие патики е светлечкиот ѓон, кој сигурно ќе го воодушеви секое момче.

SKECHERS машките FLEX GLOW BOLT патики се одличен избор кој на момчињата ќе им обезбеди секојдневен комфор.

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
WTYDKY7V19

EAN /   код

EAN /   код
196989582825
3.799ДЕН

Опис на производот

• Шарени бои кои привлекуваат внимание
• Флексибилен дизајн кој овозможува слободно движење
• Брзо и лесно врзување и затворање на допир
• Висококвалитетни материјали кои обезбедуваат удобност и издржливост
• Рамен ѓон кој обезбедува стабилност и поддршка при одење

SKECHERS патиките за момчиња FLEX GLOW BOLT се шарени патики кои сигурно ќе го привлечат вниманието на вашето момче. Овие патики се дизајнирани имајќи ја предвид флексибилноста, овозможувајќи слободно движење и удобност при целодневна употреба.

Со брзо и лесно затворање со врвки и допир, овие патики се практични и лесни за облекување.

Изработени од висококвалитетни материјали, овие патики обезбедуваат издржливост, што е важно за активните момчиња.

Рамниот ѓон на овие патики обезбедува стабилност и поддршка при одење, што ги прави идеални за секојдневна употреба.

Дополнителна предност на овие патики е светлечкиот ѓон, кој сигурно ќе го воодушеви секое момче.

SKECHERS машките FLEX GLOW BOLT патики се одличен избор кој на момчињата ќе им обезбеди секојдневен комфор.

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
WTYDKY7V19

EAN /   код

EAN /   код
196989582825
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.