0 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња GAMETRONIX шарени
1 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња GAMETRONIX шарени
2 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња GAMETRONIX шарени
3 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња GAMETRONIX шарени
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња GAMETRONIX шарени
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња GAMETRONIX шарени
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња GAMETRONIX шарени
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња GAMETRONIX шарени

SKECHERS Патики за момчиња GAMETRONIX шарени

D Sport
2.499 ДЕНЗаштеда 250 ДЕН
2.249ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

SKECHERS Патики за момчиња GAMETRONIX шарени

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
26

Ананас ID

Шифра на производот
D6HWFIG6RR

EAN /   код

EAN /   код
195204978917
2.499 ДЕНЗаштеда 250 ДЕН
2.249ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

SKECHERS Патики за момчиња GAMETRONIX шарени

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
26

Ананас ID

Шифра на производот
D6HWFIG6RR

EAN /   код

EAN /   код
195204978917
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.