0 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња Light storm 2.0 шарени
1 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња Light storm 2.0 шарени
2 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња Light storm 2.0 шарени
3 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња Light storm 2.0 шарени
4 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња Light storm 2.0 шарени
5 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња Light storm 2.0 шарени
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња Light storm 2.0 шарени
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња Light storm 2.0 шарени
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња Light storm 2.0 шарени
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња Light storm 2.0 шарени
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња Light storm 2.0 шарени
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња Light storm 2.0 шарени

SKECHERS Патики за момчиња Light storm 2.0 шарени

D Sport
4.299 ДЕНЗаштеда 1.290 ДЕН
3.009ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

• Квалитетна изработка
• Удобност
• Спортски стил
• Разновидност

Skechers Boys Light Storm 2.0 патиките се совршен избор за момчиња кои сакаат удобност и стил. Овие шарени патики за момчиња комбинираат спортски дизајн со светлечки ефекти, давајќи им уникатен изглед и забавно искуство при носењето.

Со детските патики Skechers, момчињата ќе бидат подготвени за сите авантури. Нивната квалитетна конструкција обезбедува издржливост, додека технологијата на мемори пена Skechers обезбедува максимална удобност во текот на денот.

Light Storm 2.0 патиките се лесни и флексибилни, овозможувајќи слобода на движење и удобност при секој чекор. Нивниот спортски стил ги прави идеални за секојдневно носење, како и за спортски активности.

Светлечките ефекти на патиките додаваат дополнителна забава и привлечност. Skechers патиките за момчиња се популарен избор меѓу родителите и децата ширум светот. Нивниот квалитет, удобност и стил ги прават неприкосновен бренд во светот на детските патики.

Набавете ги Skechers Boys Light Storm 2.0 патиките за вашето момче и дајте му удобност, стил и забава во еден производ. Овие патики се совршен избор за секое момче кое сака да биде тренди и да се истакнува со својот уникатен стил.

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Земја на потекло
Кина
Пол
Машки
Боја на производот
Шарена

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
32

Ананас ID

Шифра на производот
VGSOVR77IE

EAN /   код

EAN /   код
195969448366
4.299 ДЕНЗаштеда 1.290 ДЕН
3.009ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Квалитетна изработка
• Удобност
• Спортски стил
• Разновидност

Skechers Boys Light Storm 2.0 патиките се совршен избор за момчиња кои сакаат удобност и стил. Овие шарени патики за момчиња комбинираат спортски дизајн со светлечки ефекти, давајќи им уникатен изглед и забавно искуство при носењето.

Со детските патики Skechers, момчињата ќе бидат подготвени за сите авантури. Нивната квалитетна конструкција обезбедува издржливост, додека технологијата на мемори пена Skechers обезбедува максимална удобност во текот на денот.

Light Storm 2.0 патиките се лесни и флексибилни, овозможувајќи слобода на движење и удобност при секој чекор. Нивниот спортски стил ги прави идеални за секојдневно носење, како и за спортски активности.

Светлечките ефекти на патиките додаваат дополнителна забава и привлечност. Skechers патиките за момчиња се популарен избор меѓу родителите и децата ширум светот. Нивниот квалитет, удобност и стил ги прават неприкосновен бренд во светот на детските патики.

Набавете ги Skechers Boys Light Storm 2.0 патиките за вашето момче и дајте му удобност, стил и забава во еден производ. Овие патики се совршен избор за секое момче кое сака да биде тренди и да се истакнува со својот уникатен стил.

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Земја на потекло
Кина
Пол
Машки
Боја на производот
Шарена

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
32

Ананас ID

Шифра на производот
VGSOVR77IE

EAN /   код

EAN /   код
195969448366
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.