0 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња UNO сива боја
1 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња UNO сива боја
2 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња UNO сива боја
3 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња UNO сива боја
4 thumbnail image for SKECHERS Патики за момчиња UNO сива боја
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња UNO сива боја
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња UNO сива боја
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња UNO сива боја
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња UNO сива боја
Selected image for SKECHERS Патики за момчиња UNO сива боја

SKECHERS Патики за момчиња UNO сива боја

D Sport
3.999 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
3.599ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

SKECHERS Патики за момчиња UNO сива боја

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
B2ODKZUSOA

EAN /   код

EAN /   код
196989412023
3.999 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
3.599ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

SKECHERS Патики за момчиња UNO сива боја

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
B2ODKZUSOA

EAN /   код

EAN /   код
196989412023
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.