0 thumbnail image for SKECHERS Женски чизми Gravlen White
1 thumbnail image for SKECHERS Женски чизми Gravlen White
2 thumbnail image for SKECHERS Женски чизми Gravlen White
3 thumbnail image for SKECHERS Женски чизми Gravlen White
4 thumbnail image for SKECHERS Женски чизми Gravlen White
5 thumbnail image for SKECHERS Женски чизми Gravlen White
Selected image for SKECHERS Женски чизми Gravlen White
Selected image for SKECHERS Женски чизми Gravlen White
Selected image for SKECHERS Женски чизми Gravlen White
Selected image for SKECHERS Женски чизми Gravlen White
Selected image for SKECHERS Женски чизми Gravlen White
Selected image for SKECHERS Женски чизми Gravlen White

SKECHERS Женски чизми Gravlen White

D Sport
4.299 ДЕНЗаштеда 2.149 ДЕН
2.150ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

PSG-Lifestyle женски чизми

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела

Сезона

Сезона
Зима
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
GCCWFFSWI8

EAN /   код

EAN /   код
195204703878
4.299 ДЕНЗаштеда 2.149 ДЕН
2.150ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

PSG-Lifestyle женски чизми

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела

Сезона

Сезона
Зима
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
GCCWFFSWI8

EAN /   код

EAN /   код
195204703878
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.