Selected image for Skechers Женски патики BOBS SQUAD CHAOS, Бела
Ново

Skechers Женски патики BOBS SQUAD CHAOS, Бела

D Sport
3.999 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
3.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Skechers Женски патики BOBS SQUAD CHAOS, Бела

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
U7W2UFAA1O

EAN /   код

EAN /   код
196989416816
3.999 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
3.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Skechers Женски патики BOBS SQUAD CHAOS, Бела

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
U7W2UFAA1O

EAN /   код

EAN /   код
196989416816
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.