0 thumbnail image for SKECHERS Женски патики UNO бордо
1 thumbnail image for SKECHERS Женски патики UNO бордо
2 thumbnail image for SKECHERS Женски патики UNO бордо
3 thumbnail image for SKECHERS Женски патики UNO бордо
4 thumbnail image for SKECHERS Женски патики UNO бордо
5 thumbnail image for SKECHERS Женски патики UNO бордо
Selected image for SKECHERS Женски патики UNO бордо
Selected image for SKECHERS Женски патики UNO бордо
Selected image for SKECHERS Женски патики UNO бордо
Selected image for SKECHERS Женски патики UNO бордо
Selected image for SKECHERS Женски патики UNO бордо
Selected image for SKECHERS Женски патики UNO бордо

SKECHERS Женски патики UNO бордо

D Sport
5.499ДЕН

Боја:Бордо

Големина

Опис на производот

SKECHERS Женски патики UNO бордо

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бордо
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
NIODK098JB

EAN /   код

EAN /   код
196989329383
5.499ДЕН

Опис на производот

SKECHERS Женски патики UNO бордо

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бордо
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
NIODK098JB

EAN /   код

EAN /   код
196989329383
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.