0 thumbnail image for SKECHERS Женски патики UNO-SREAD THE LOVE бели
1 thumbnail image for SKECHERS Женски патики UNO-SREAD THE LOVE бели
2 thumbnail image for SKECHERS Женски патики UNO-SREAD THE LOVE бели
3 thumbnail image for SKECHERS Женски патики UNO-SREAD THE LOVE бели
4 thumbnail image for SKECHERS Женски патики UNO-SREAD THE LOVE бели
Selected image for SKECHERS Женски патики UNO-SREAD THE LOVE бели
Selected image for SKECHERS Женски патики UNO-SREAD THE LOVE бели
Selected image for SKECHERS Женски патики UNO-SREAD THE LOVE бели
Selected image for SKECHERS Женски патики UNO-SREAD THE LOVE бели
Selected image for SKECHERS Женски патики UNO-SREAD THE LOVE бели

SKECHERS Женски патики UNO-SREAD THE LOVE бели

D Sport
5.999 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
5.099ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

SKECHERS е американски бренд, познат по производство на обувки за сите потреби, наменети за жени, мажи и деца. Skechers се прослави како еден од најдобрите спортски брендови на американскиот пазар. Ова е релативно млад бренд создаден во 1992 година и е еден од вторите по големина брендови за производство на спортски чевли и патики во САД. Го слават бројни познати личности кои биле покровители низ годините, како што се Кристина Агилера, Ринго Стар, Кели Брук итн. Сега е претставена во над 160 земји во светот. Во своите колекции, Skechers има широк избор на чевли за различни потреби како што се патики, чизми, спортски чевли, модни обувки. Skechers е поделена во две категории: Lifestyle колекција, која е направена од Skechers мемори пена и Relaxed Fit технологија за удобност и ги прави чевлите исклучително удобни; вториот дел од главната колекција се обувки за перформанси, кои ги вклучуваат обувките Skechers GOrun и Skechers GOwalk наменети за спорт и рекреација. Покрај обувките, Skechers произведува и спортска облека за мажи и жени.

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела
Сезона
Пролет-Есен
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
D05OV2YLTX

EAN /   код

EAN /   код
195969694565
5.999 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
5.099ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

SKECHERS е американски бренд, познат по производство на обувки за сите потреби, наменети за жени, мажи и деца. Skechers се прослави како еден од најдобрите спортски брендови на американскиот пазар. Ова е релативно млад бренд создаден во 1992 година и е еден од вторите по големина брендови за производство на спортски чевли и патики во САД. Го слават бројни познати личности кои биле покровители низ годините, како што се Кристина Агилера, Ринго Стар, Кели Брук итн. Сега е претставена во над 160 земји во светот. Во своите колекции, Skechers има широк избор на чевли за различни потреби како што се патики, чизми, спортски чевли, модни обувки. Skechers е поделена во две категории: Lifestyle колекција, која е направена од Skechers мемори пена и Relaxed Fit технологија за удобност и ги прави чевлите исклучително удобни; вториот дел од главната колекција се обувки за перформанси, кои ги вклучуваат обувките Skechers GOrun и Skechers GOwalk наменети за спорт и рекреација. Покрај обувките, Skechers произведува и спортска облека за мажи и жени.

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела
Сезона
Пролет-Есен
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
D05OV2YLTX

EAN /   код

EAN /   код
195969694565
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.