0 thumbnail image for SKECHERS Женски патики Uno Stand On Air 73690-Црвено Црвено
1 thumbnail image for SKECHERS Женски патики Uno Stand On Air 73690-Црвено Црвено
2 thumbnail image for SKECHERS Женски патики Uno Stand On Air 73690-Црвено Црвено
3 thumbnail image for SKECHERS Женски патики Uno Stand On Air 73690-Црвено Црвено
Selected image for SKECHERS Женски патики Uno Stand On Air 73690-Црвено Црвено
Selected image for SKECHERS Женски патики Uno Stand On Air 73690-Црвено Црвено
Selected image for SKECHERS Женски патики Uno Stand On Air 73690-Црвено Црвено
Selected image for SKECHERS Женски патики Uno Stand On Air 73690-Црвено Црвено

SKECHERS Женски патики Uno Stand On Air 73690-Црвено Црвено

D Sport
5.799 ДЕНЗаштеда 1.160 ДЕН
4.639ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

SKECHERS Женски патики Uno Stand On Air 73690

Внатрешниот материјал на патиките Uno е изработен од мек текстил, обезбедувајќи пријатно искуство за вашите стапала со материјал што дише.
Изработени од висококвалитетен синтетички материјал, овие патики не се само модерни, туку и издржливи, обезбедувајќи долготрајно носење. Серијата Uno ја покажува посветеноста на брендот за испорака на исклучителни производи кои одговараат на вашите потреби за стил и удобност.

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црвена
Големина
37

Ананас ID

Шифра на производот
CYODKW1JH8

EAN /   код

EAN /   код
193113018427
5.799 ДЕНЗаштеда 1.160 ДЕН
4.639ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

SKECHERS Женски патики Uno Stand On Air 73690

Внатрешниот материјал на патиките Uno е изработен од мек текстил, обезбедувајќи пријатно искуство за вашите стапала со материјал што дише.
Изработени од висококвалитетен синтетички материјал, овие патики не се само модерни, туку и издржливи, обезбедувајќи долготрајно носење. Серијата Uno ја покажува посветеноста на брендот за испорака на исклучителни производи кои одговараат на вашите потреби за стил и удобност.

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црвена
Големина
37

Ананас ID

Шифра на производот
CYODKW1JH8

EAN /   код

EAN /   код
193113018427
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.