0 thumbnail image for SKECHERS Женски Tank Top Goflex Raceback полица градник Cami Black
1 thumbnail image for SKECHERS Женски Tank Top Goflex Raceback полица градник Cami Black
Selected image for SKECHERS Женски Tank Top Goflex Raceback полица градник Cami Black
Selected image for SKECHERS Женски Tank Top Goflex Raceback полица градник Cami Black

SKECHERS Женски Tank Top Goflex Raceback полица градник Cami Black

D Sport
2.990 ДЕНЗаштеда 1.345 ДЕН
1.645ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

SKECHERS Женски Tank Top Goflex Raceback полица градник Cami Black

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.48 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Лето
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
UNOMVKQOIJ

EAN /   код

EAN /   код
195969518274
2.990 ДЕНЗаштеда 1.345 ДЕН
1.645ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

SKECHERS Женски Tank Top Goflex Raceback полица градник Cami Black

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.48 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Лето
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
UNOMVKQOIJ

EAN /   код

EAN /   код
195969518274
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.