Selected image for SKOPSKO Лименка 0.33L 24/1
Ново

SKOPSKO Лименка 0.33L 24/1

960 ДЕНЗаштеда 5 ДЕН
955ДЕН
Понудата важи од 07/06/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ Пастеризирано
Нето-количина: 24 x 0.33l
Комбинација од најквалитетни состојки, многу љубов и повеќе од 90 години традиција… Скопско е синоним за квалитет, постојаност, традиција, доверба и уникатност.
Скопско со златно-жолта боја и цврста бела пена за потрошувачите прерасна во вистински синоним за пиво.

Спецификации

Бренд
SKOPSKO

Тежина и димензии

Тежина
10 kg

Ананас ID

Шифра на производот
0YSDD4JS03

EAN /   код

EAN /   код
5310006001570
960 ДЕНЗаштеда 5 ДЕН
955ДЕН
Понудата важи од 07/06/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ Пастеризирано
Нето-количина: 24 x 0.33l
Комбинација од најквалитетни состојки, многу љубов и повеќе од 90 години традиција… Скопско е синоним за квалитет, постојаност, традиција, доверба и уникатност.
Скопско со златно-жолта боја и цврста бела пена за потрошувачите прерасна во вистински синоним за пиво.

Спецификации

Бренд
SKOPSKO

Тежина и димензии

Тежина
10 kg

Ананас ID

Шифра на производот
0YSDD4JS03

EAN /   код

EAN /   код
5310006001570
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.